BIG MOUTH

אומרים שחיים ומוות ביד הלשון , מושג כה עוצמתי, עד שהוא נתן לי השראה לעצב וליצור את אוסף "BIG MOUTH".

האוסף בנוי סביב התפיסה שניתן להשתמש במילים כדי לעורר, להשפיע וליצור, ובאותה עת ניתן להשתמש בהן להשמדה ולדיכוי. הדואליות באוסף זה בהשראת נשים, המחזיקות בתוכן עוצמות וחולשות בו זמנית, תפיסת הבתולין ואת הידע הנשי.

תרגמתי את הפתגם הזה לוויזואליה אמנותית חזקה, המתארת ​​דוגמניות העונדות את האוסף בשכיבה באמבטיה לבנה ומלאה בחלב.

בחזוני, החלב מייצג תמימות, ניקיון והתחלות חדשות והאמבטיה מקלט אינטימי. הרעיון משופר בעזרת שימוש בשמלות לבנות וזורמיות, שמייצגות רומנטיקה ביום החתונה, והושלם עם השיער הארוך והזורם כסמלים של נשיות ובתוליות.
אני רואה את הפה והשפתיים שלנו הם חלק עיקרי ממי שאנחנו. הם מתארים את כוחן של מילותינו והם אחת הדרכים המרכזיות לבטא את עצמנו. בבואנו ממקום של העצמה וצמיחה עלינו, כאישה, להכיר בכוח שיש למילים שלנו. כוח שנובע מהמילים שבחרנו להשתמש בהן, ובאותה מידה כוח מהמילים שאנו משתיקים. אני משתמשת במוטיב השפתיים כאייקון אופנה, המסמל תשוקה, נשיות, פיתוי ונשיות, וכמובן, כוח ועוצמה.

הקולקציה מורכבת מהרבה הוט קוטור, יצירות בלעדיות ייחודיות במינה, שכולן עבודות יד, עם תשומת לב יתרה לפרטים. ליצירות יש מוטיבים נשיים; כמו מחוך מוזהב, תכשיטי כתפיים עטופים באבנים או מוטיבים פרחיים עוטפים זרועות עם קוצים, טבעות שפתיים שונות, צמידים, שרשראות, עגילים, טבעות, אביזרי שיער וחגורות. הקולקציה משלבת זהב, כסף, אבנים יקרות, זירקונים, יהלומים, ועוד.


המיצג "פה גדול" הוזמן על ידי אשת השגריר בבורמה להציג בפני 500 אנשי שגרירות ואנשי חוץ מכל רחבי העולם. המיצג הוצג במלון שנגרילה בינגון בשיתוף פעולה עם מותג האמבטיות האקסולסיבי המוביל בעולם TOTO ודוגמניות מקומיות בורמזיות. המייצג סוקר רבות בערוצי התקשורת והעיתונות בבורמה וזכה לביקורות נלהבות.

 

THE RED TENT

 קראתי את "האוהל האדום" של אניטה דיאמנט ללא נשימה; בוכה, צוחקת, אוהבת וכואבת את הדמויות.
כשסיימתי לא יכולתי לשים את הספר בצד.

הרגשתי שהאוהל האדום מסמל את ההיבטים הקדושים ביותר של האישה וזה גרם לי לתהות מה האוהל האדום שלי.
מי יהיה בו? אילו סיפורים יסופרו ואילו סודות נחשפו
מבחינתי האוהל האדום משלב את הקשיים עם היופי. זהו מקום לידה, וגם מקום מוות. זה לא תמיד מקום קל להיות בו. שם ניתן למצוא בקלות כאב וייאוש. זה דורש התבוננות פנימית, ניתוח של מי אתה, ומי אתה רוצה להיות. באוהל האדום מוצבים המראות המורכבים ביותר, ואתה נשאר להתמודד איתם, ומה יכול להיות לפעמים האמת המכוערת שלהם. עם כל זה, באוהל האדום אתה אף פעם לא לבד. האוהל האדום מסמל נשים , חברות ואהבה. התמיכה שאתה מקבל ודברי החוכמה שאתה שותף אליהם הם יקרים מפז.

אוסף האוהל האדום שלי הוא אוסף נועז. זה לא מדבר על נסיכות או אלות, לא מדובר על נצנצים וזהב. כל חלק הוא הצהרה, כל קישוט הוא אות הערכה. נועז, חצוף, גדול וקולני. האוסף גורם לך לעצור ולבהות. התלבט בחייך, במערכות היחסים שלך, בעבר שלך ובהווה שלך. האוסף הוא מחווה לכל הנשים באוהל האדום שלי ולכל האישה. החוט השוזר אותנו יחד, הגג ששומר עלינו בטוחים וחמים